•   +90 (216) 394 25 25
  •   Info@tematik.net

"DAHA İYİ OLMAYA ÇALIŞMAYAN İYİ OLARAK TA KALAMAZ"

Aybil Bilişim

Sürekliliği ve kaliteyi hedefleyen, teknolojiyi çalışanlarının yaratıcılığı ile birleştirerek insanların yaşam kalitesini yükseltmeyi, sektörünün en büyüğü olmaya tercih eden AYBİL BİLİŞİM, alanında en güvenilir ve kalıcı organizasyonu olmak için hiç duraksamadan çalışmaktadır.

Aybil Bilişim 2003 Yılı Haziran ayında kurulmuştur. Kuruluş tarihi itibariyle genç olan şirketimiz, gerek sermaye yapısı gerekse tecrübeli insan gücü sayesinde sektöre damgasını vurmuştur.

Şirketimizin ana faaliyet sahalarından diğeri ise "Otomatik Veri Toplama Tanımlama" sektörüdür. İşletme ölçekleri ne olursa olsun, üretimini, lojistik faaliyetlerini, deposunu ve iş süreçlerini kontrol etmek, yönetmek isteyen bütün şirketlere istedikleri kalitede, istenilen markalarla gerekli sistemler kurulmakta ve bu ürünlerin servis hizmetleri sağlanmaktadır.

Müşterilerimizin işletmelerine kurduğumuz donanımların garanti süresi içinde ya da dışında, gerekli koruyucu bakım çalışmaları Aybil Bilişim tarafından sürdürülür. Garanti sonrası bakım çalışmaları özel bir sözleşme ile tanımlanan işlevler çerçevesinde Aybil Bilişim tarafından sağlanır.

AveryDennison

Kendinden yapışkanlı malzemeler ve her türlü etiketleme konularında dünyada lider konumunda olan ve California, Pasadena’da merkezi bulunan Avery Dennison 51 ülkede 30.000’i aşkın çalışanı ile 89 ülkeye ürün ve hizmetlerini götürmektedir. 2007 yılında toplam cirosu $ 6,3 milyar olarak gerçekleşmiştir.

-Avery Dennison; ofis ürünleri, Fasson markası kendinden yapışkanlı malzemeler, kendinden yapışkanlı pullar, reflektif otoyol güvenlik ürünleri, perakende otomasyonu için etiket ve etiketleme sistemleri, RFID çözümleri ve özel yapışkanlar ve kimyasallar üretmektedir.

-Şirket 1935 yılında, ilk kez kendinden yapışkanlı pulların yaratıcısı, Stanton Avery tarafından kurulmuştur.

-51 ülkede, 275 üretim tesisi ve satış ofisi bulunmaktadır.

-Fortune 500 listesinde 382. sıradadır.

Barkodes

1996 yılında OT/VT (Otomatik Veri Tanımlama) sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan Barkodes, kısa sürede önemli işlere imza atmış, %100 yerli bir Proje firmasıdır. Barkodes, müşteri odaklı esnek yaklaşımı sayesinde hizmet verdiği sektörde köklü ve güçlü bir yer edinmiştir.

ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarına sahip olan Barkodes, kendisine ait olan 4 Marka, 2 Patent ve 3 Tasarım Tescilli ürünü, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine İhracatı, geniş satış ağı, çözüm ortakları, distribütörleri, temsilcileri ve bayileri ile faaliyet gösterdiği sektörde yerini hep en yüksekte tutmayı başarmış, kendi sektöründe Kapasite Raporu ve Sanayi Sicil Belgesi’ne sahip tek Türk firmasıdır.

17 yılı aşkın işletme tarihinde özellikle “üretici” olmayı temel alan Barkodes, kendi donanım ve yazılımlarını geliştirme üzerine yoğunlaşmıştır. Bu çabanın sonucu olarak Ar-Ge departmanını kurmuş ve elektronik devre tasarımı, elektronik kartlar, donanım üzerindeki gömülü yazılımlar, e-bilet uygulamaları, temassız akıllı kart okuyucular ile birçok alanda kendi markasını yaratmış, ürettiği tüm ürünlerin %100 TÜRKMALI olmasını sağlamıştır.