•   +90 (216) 394 25 25
  •   Info@tematik.net

"DAHA İYİ OLMAYA ÇALIŞMAYAN İYİ OLARAK TA KALAMAZ"

Tüm Elektronik Mühendislik (TEM)

Tem Terazi1995 yılında Kenan İstanbullu ve Seyhan İstanbullu tarafından kurulan ve kurulduğu yıldan beri İstanbul’da faaliyet gösteren Tüm Elektronik Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. elektronik tartı aletleri (Elektronik terazi ve baskül) üretimi yapmakta olup; tartı sistemlerine yeni boyutlar getirerek, ülkemizin kaynaklarıyla, yerli ve kaliteli ürünler üretmeyi amaç edinmiştir.

Firmamız 10’dan fazla mühendisten oluşan Arge kadrosu ile kendi teknolojisini geliştirmekte; mümkün olduğunca yerli malzemeler kullanarak ürün portföyünün %90’ını kendi imkânları ile tasarlayıp üretmektedir. Ürettiği ve ithal ettiği elektronik terazi, baskül ve tartım ekipmanlarını yine kendi bayileri aracılığıyla tüm Türkiye’ye, Avrupa’dan Ortadoğu’ya, Kuzey Afrika’dan Rusya’ya 30’u aşkın ülkeye satmaktadır.

Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiş ürünleri olan Tüm Elektronik Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti, “TEM” markası ile üretim ve satış yapmaktadır. “TEM” markası elektronik tartı aletleri sektöründe bilinen ve tercih edilen bir markadır. Markaya yönelik temel hedefimiz, yurtdışında da kaliteyi çağrıştıracak bir dünya markası olmaktır.

www.temterazi.com

 

Tempa Makine

Tem TeraziTempa, 1995 yılında Kenan İstanbullu ve Seyhan İstanbullu tarafından kurulan ve kurulduğu yıldan beri İstanbul’da faaliyet gösteren Tüm Elektronik Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin bir üyesi olarak çeşitli sektörlere mekanik ve tasarım alanlarında pratik çözümler sunmak üzere 2004 yılında kurulmuştur.

Faaliyetlerine Türkiye'de, gıda sektöründe daha çok yeni ve gelişmeye açık olan önceden paketleme süreçlerini sağlamaya yönelik makine tasarımları ile başlamıştır. Üretim, bakım destek ekibi ve grup şirketlerin de tasarım ve üretim gücünü arkasına alarak entegre tartım, konveyör ve kontrol sistemlerini uygulamaya geçirmiştir. Faaliyetlerine 2013 yılı itibariyle üretim, ArGe ve de pazarlama kadrosunu genişleterek; hızı, geniş entegre ve servis faaliyet alanıyla sektöre özel ve müşteri memnuniyeti üst düzey hizmetler sağlamaya devam etmektedir.

www.tempamakine.com