•   +90 (216) 394 25 25
  •   Info@tematik.net

"DAHA İYİ OLMAYA ÇALIŞMAYAN İYİ OLARAK TA KALAMAZ"

Mal kabulünden satışa kadar, franchise tarafında yapılan tüm işlemlerin merkezi olarak yönetilmesini ve kontrol altında tutulmasını sağlayan genişletilmiş bir Franchise Yönetim sistemidir.
Zincirin kullanmakta olduğu ERP, üretim takip, bayi sipariş ve E-Ticaret sistemleri ilede iletişim halinde, platformlar arası entegrasyonu sağlayan bir portaldır.

Devamını oku...

"SIVILAŞTIRILMIŞ PETROL GAZLARI (LPG) TÜPLERİNİN PİYASADA TAKİP EDİLMESİNE İLİŞKİN TEBLİĞ" ile artık tüplerin dolumdan, dağıtıma, bayiden müşteriye kadar tüm aşamalarının takip ve kayıt altına alınması zorunlu hale getirilmiştir. 

Tüp Takip Sistemi yazılımımız ile karekod barkodlanan tüplerin dolumdan müşteriye kadar olan tüm adımları kayıt altına alınmakta ve aynı zamanda bakanlığa iletilebilecek yapıda oluşturulmaktadır.

Devamını oku...

Günümüz piyasa şartları göz önünde bulundurularak herhangi bir sektör ele alındığında stok, maliyet, finans gibi birimler incelendiğinde görülecektir ki rekabet koşulları ve kontrollü iş yapma esas olacaktır. buda sonuç olarak gösteriyor ki satış yapmak, çok noktaya ulaşmak vb. durumlar çok anlamlı bi hal almamaktadır. Ancak bu satışlar hızlı, güvenli, eksiksiz ve hatasız yapılabiliyorsa rekabet içerisinde bulunulabiliyor. Bu noktada da devreye "OTOMASYON" girmektedir.

Devamını Oku

Satış ve Dağıtım Yönetim uygulaması kullanıldığı noktalarda veriyi toplamayı ve paylaşmayı sağlar. Böylece, verimlilik artar ve firmaların daha kazançlı ve rekabetçi olmalarını sağlar.

Devamını oku...

Özellikle üretim yapan firmalar için hazırlanan bu programımızda üretim maliyetleri tutulabilir, üretim aşamalarını takip edebilir ve üretimde kullanılan malzemelerin stoğunu yönetebilirsiniz.

Devamını oku...

Satışını yaptığınız ürünlerin, garanti durumlarını takip edebilmek için özel olarak yazılmış bir uygulamadır. Depo ve Stok Takip programımız ile beraber çalışan bu modül...

Devamını oku...

Ofisler, tesisler vb. yerlerde kontrollü giriş çıkış sağlamanın en yaygın ve kullanışlı yolu Kartlı Geçiş Sistemleridir. Gittikçe kalabalıklaşan firmalarda her personelin her oda veya bölüme girmesini engellemek, bunları düzenlemek için kullanılan bu sistemler kolay kullanım şekli ve ekonomik maliyetleri sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir.Kartlı geçiş sistemlerinde ana ürünler kart okuyucu ve proximity kartdır. Ayrıca bu sistemler iki türe ayrılmaktadır. Bağımsız ve network üzerinden kontrol edilen. Bağımsız kartlı geçiş sistemlerinde her kapı ve her kart okuma cihazı diğerlerinden bağımsızdır ve hiçbir ortak altyapıları yoktur. Bu sistemlerde yapılan giriş-çıkışlar kayıt altına alınmaz.

Devamını oku...

Özellikle şantiye ortamlarında çalışmak üzere tasarlanmış olan Nakliye Yönetimi çözümümüz RFID alt yapısı üzerine kurulmuştur. Kamyonların güvenlik noktasından geçişinden, tartım noktasına ve mal yükleme/boşaltma noktasına kadar her aşamada işlemler otomatize edilerek hatalar minimuma indirilmiştir.

Devamını oku...

Referanslarımız

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6